Zabezpieczenia Techniczne

Zabezpieczenia Techniczne

Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji i obsłudze zaawansowanych systemów zabezpieczeń o wszechstronnie skonfigurowanych funkcjach. Z szeregów naszej grupy wyodrębniona została firma PROTECTAL SERVICE, której specjalizacja obejmuje :

  • projektowanie systemów dopasowanych do specyfiki i funkcji obiektu,
  • instalacje systemów zarówno w dużych obiektach jak i dla Klientów indywidualnych,
  • serwis instalowanych przez nas zabezpieczeń technicznych.

Oferujemy:

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN,

Systemy sygnalizacji włamania to specjalistyczne instalacje składające się z czujek wykrywających ruch w strefach objętych ich działaniem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy systemy dopasowane do każdego rodzaju obiektu, w tym zarówno mieszkań i domów prywatnych jak również obiektów użyteczności publicznej i kompleksów biurowych.

  • systemy telewizji dozorowej CCTV,

CCTV (od ang. closed-circuit television – telewizja w zamkniętym obwodzie) to system kamer służących do przekazywania obrazu z danego obszaru i mający na celu nadzór pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane. System składa się z kamer wraz z okablowaniem łączącym je z rejestratorem, a także rejestratora, na którym zapisywany jest obraz (w zależności od pojemności dysków twardych – archiwizacja nawet do 3 miesięcy wstecz). Montaż CCTV otwiera zupełnie nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w domu lub firmie. Zaawansowana technologia otwiera możliwość sprawdzania obrazu w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie za pomocą specjalnej aplikacji na laptopa lub telefon.

  • systemy kontroli dostępu SKD,

Systemy kontroli dostępu to szereg rozwiązań technicznych (m.in. bramki i czytniki kart a w bardziej zaawansowanych systemach czytniki linii papilarnych a nawet odczytu twarzy lub siatkówki oka), których zadaniem jest uniemożliwienie poruszania się po kontrolowanym obszarze osób nieuprawnionych.

  • Systemy protect – mgła

System wyrzutni mgły chroniącej przed kradzieżą, włamaniem i wandalizmem. Wyrzutnie mgły wypełniają pomieszczenie gęstą, suchą mgłą w ciągu kilku sekund. Całkowity brak widoczności uniemożliwia jakiekolwiek działanie w chronionym pomieszczeniu. Czego włamywacze nie widzą, nie mogą tego ukraść! Praktycznie nie ma granic w wielkości pomieszczeń i ich wartości, które mogą być zabezpieczone przez system wyrzutni mgły. Wyrzutnie mgły zabezpieczają firmy różnej wielkości w Wielkiej Brytanii, Danii i na całym świecie. Minimalizują straty spowodowane przez włamania i akty wandalizmu.

  • systemy domofonowe i video-domofonwe.

Domofony to urządzenia elektroniczne służące do komunikacji głosowej na niewielkie odległości bez pośrednictwa centrali, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą, a montowaną wewnątrz pomieszczeń słuchawką. Wideodomofony rozbudowane są dodatkowo o funkcję rejestrowania i przekazywania obrazu ułatwiając w ten sposób identyfikację osoby dzwoniącej oraz podgląd najbliższego otoczenia.

Po więcej zapraszamy na www.protectal-service.pl